Kurs instruktor pilates

Kurs instruktor pilates

Poszukujesz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę oraz poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę lecz i ciała, ale również umysłu. Zachęcamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy kurs na różnych poziomach zaawansowania a oprócz tego szkolenia, szkolenie oraz kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, ale prowadzimy także kurs online, indywidualnie oraz w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe

Zajęcia indywidualne to możliwość precyzyjnego dopasowania ćwiczeń do potrzeb oraz dyspozycja uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak oraz zaawansowanym. Zajęcia grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia oraz szkolenie

W naszej ofercie mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie umożliwia na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Kurs składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy także szkolenie, w ciągu których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki oraz spędzają czas w miłej atmosferze. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą propozycją oraz rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.02.2023 17:59:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.