Przebijanie uszu

Przebijanie uszu

Przyzwoicie dobrana biżuteria to piękne uzupełnienie codziennych stylizacji oraz wyjątkowych kreacji na specjalne okazje. Kolczyki to jedynka z tych elementów, które lecz i zdobią ciało, lecz także pomagają wyrazić siebie. Jesteśmy firmą oferującą światowej sławy sprzęt a oprócz tego akcesoria do przebijania uszu, oraz towary służące do pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, hurtowniami, jubilerami a oprócz tego aptekami. Sprzęt marki Studex® zapewnia szybkie, bezpieczne oraz bezbolesne zabiegi przebijania, a dostępne w naszej propozycji preparaty pielęgnacyjne sprawiają, że sam zabieg błyskawicznie staje się mglistym wspomnieniem. Bez bólu, bez powikłań dla przyjemności noszenia kolczyków — tak w skrócie można opisać naszą działalność.

Wszystkie towary sygnowane przez markę Studex® powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz zanim trafią do naszych partnerów biznesowych, przechodzą przez szereg testów a oprócz tego wymagający proces kontroli jakości. Za sprawą tego zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oraz najbezpieczniejsze towary.

Nasze hipoalergiczne kolczyki to małe dzieła sztuki powstające w zakładzie, w Stanach Zjednoczonych, gdzie zlokalizowana główna lokal firmy Studex®.

Doskonałej jakości biżuterię charakteryzuje dbałość o detale. Takie przed momentem są nasze kolczyki. Wykonane z najlepszej klasy materiałów hipoalergicznych, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, sterylnie zapakowane stanowią towar, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Wszystkie nasze towary powstają w zgodzie ze normami Unii Europejskiej a oprócz tego U.S. Food & Drug Administration.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 19.02.2023 18:02:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.